Dlaczego E-logika

AdamKilka lat temu zdawałem egzamin z logiki i pamiętam zamieszanie, które w okresie nauki panowało w mojej głowie. W jednej ręce książka prof. Ziembińskiego, w drugiej przewodnik do ćwiczeń, a w głowie myśli o innych zbliżających się egzaminach. Egzamin złożyłem pomyślnie, a mój związek z logiką wzmacniał się (i wzmacnia!) każdego dnia. W serwisie Youtube moje filmy zostały obejrzane ponad 230 000 razy. Biorąc pod uwagę, że jest to tematyka dość specjalistyczna, cieszy mnie taki wynik.

Pakiet E-logika (49 zł) zawierający wszystkie kursy, to łącznie 153 filmy trwające ponad 20 godzin. To efekt wielu lat mojej pracy z innymi osobami, kiedy to szczególną uwagę mogłem zwrócić na to, co sprawia największe problemy. To wiele przeczytanych książek, setki godzin spędzonych podczas układania scenariusza oraz montowania poszczególnych lekcji. To wreszcie szczególny materiał dla Was, tak by nauka logiki do zbliżającego się egzaminu była po prosto przyjemniejsza.

Nie chce pozostawać na uboczu Waszej nauki, tak więc każda Osoba, która wykupi dostęp do kursu ma możliwość zadawania pytań do poszczególnych lekcji. Nikt z Was nie pozostanie z problemem sam.

Powodzenia !